Opinie

obowiązuje od dnia 01.02.2024

Najlepszy gabinet stomatologiczny i ortodontyczny w Kaliszu! Profesjonaliści godni polecenia. Nowoczesne gabinety na najwyższym poziomie.

Nikoletta Nowak

Jestem zachwycona zabiegiem w znieczuleniu ogólnym u mojej niespełna 4 letniej córki,super podejście dr.Nowaka i zespołu anestezjologicznego. Szkoda,że nikt wcześniej nas tam nie pokierował... córka czuję się super , obsługa rewelacja,panie bardzo miłe,bardzo dziękuję za pomoc❤
 
 

Mirosława Paterczyk

Bardzo jestem zadowolona po zabiegu córki pod narkoza, dr Nowak wszystko wytłumaczył, wyjaśnił... Bardzo miła atmosfera. POLECAM :)

Dominika Makowiecka

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta, szczerze polecam osobom z wadami zgryzu. A także bardzo szybkie i bezbolesne leczenie zębów. Pan doktor uratował niejednego z moich zębów. Polecam!

Weronika Woźniak

Bardzo dziękuję za zęby jestem bardzo zadowolony bez bólu jest od razu lepiej dziękuję bardzo :-)

Przemysław Bartczak

Byłam wczoraj z synem.
Jestem bardzo mile zaskoczona .Chciałam podziękować panu doktorowi który leczył zęby Piotra.Bardzo miły lekarz,informuje rodzica podczas zabiegu co jest juz zrobione ,jaki jest stan zębów itd.Przemiłe panie,łącznie z panią recepcjonistką.Uśmiechnięte. Pan anestezjolog również bardzo miły. Od wszystkich bije empatia a to bardzo pomaga gdy się czeka aż dziecko zostanie wybudzone. Pragnę całemu personelowi podziękować za zajęcie się moim synem.
❤❤❤❤❤

Ala Slebioda

Powiem krótko najlepszy lekarz w całym mieście pan dr Nowak potrafi zadbać o pacjenta A o bólu można tylko sobie pomarzyć. Polecam dla wszystkich te profesjonalna klinikę. :)

Marcin T

Polecam chirurga stomatologicznego,właśnie miałam usunięta ósemke calkowicie bezbolesnie,nie wiedziałam kiedy pozbyłam się zeba.polecam

Anna Bruś

Gorąco polecam tę klinikę!!! Ząb zrobił u Pana Tomasza Nowaka, bardzo dobrego lekarza. Widać, że jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, pieczętuje szybko i bezboleśnie. Byłem bardzo zadowolony na100% + dobra cena,polecam Dziękuję!!!

Игорь Николаевич

Bardzo profesjonalna klinika. Zabieg w ogólnym znieczuleniu bardzo polecam.

Dawid Suwara

Jestem bardzo zadowolony po ekstrakcji zęba. Bardzo profesjonalne podejscie p.doktora Tomasza Nowaka szybko i bezboleśnie. Gabinety bardzo profesjonalnie wyposazone bardzo mila obsluga.

Piotr K

Polecam z całego serca. Miła i profesjonalna obsługa. Dr Nowak bardzo miły precyzyjny i delikatny.

Marcin Kwasniewski

Polecam ten gabinet, miła profesjonalna obsługa, szybkie terminy, bezbolesne leczenie, szczególnie polecam Panią Doktor Anetę od leczenia kanałowego :)

Sebastian Kuros

Gorąco polecam skorzystanie z usług dentystycznych w klinice Novadental, a szczególnie Pana dra Tomasza Nowaka, świetnego chirurga i stomatologa, człowieka niezwykle taktowanego i empatycznego. Na przyjazną atmosferę w klinice składa się również praca Pani asystentki jak i przemiłych Pan recepcjonistek. Dziękuję

Teresa Kielbik

Pełen profesjonalizm. Obsługa bardzo miła, leczenie szybkie i bezbolesne. Ogólnie same superlatywy :D

Kris Szczot
Rejestracja on-line